Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 12
» Najnowszy użytkownik: niziur97
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z ZAGŁĘBIOWSKIE WOPR musisz się zarejestrować.

PARTNERZY

NASI PARTNERZY W DZIAŁANIU


Dawcy uśmiechu  Stowarzyszenie Motocyklowe
DAWCY UŚMIECHU

Stowarzyszenie realizuje cele przez:

  • organizowanie imprez masowych charytatywnych,
  • organizowanie imprez charytatywnych dla dzieci z Domów Dziecka i innych,
  • organizowanie imprez związanych z bezpieczeństwem jazdy na motocyklach,
  • udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach,
  • organizowanie szkoleń z udzielania pierwszej pomocy,
  • organizowanie imprez doszkalających w jeździe motocyklem,
  • upowszechnianie wiedzy o motocyklach,
  • organizowanie zlotów motocyklowych,
  • organizowanie życia kulturalnego i towarzyskiego członków Stowarzyszenia,
  • wydawanie biuletynów, ulotek, gazetek promujące treści zawarte w statucie.

 PTSE Polskie Towarzystwo
Sportów Ekstremalnych
Celem działań PTSE jest pokazanie i uświadomienie, że wspaniałym sposobem na życie, samorealizację, poznanie nowych ludzi oraz wyzwolenie w nas samych pozytywnych emocji, możemy osiągnąć poprzez treningi sztuk walki z głównym naciskiem na samoobronę, pokonywanie trudności wspinając się na skały, zjeżdżając na linach z dużych wysokości lub przemierzając góry w ekstremalnych warunkach.
 La Cultura Agencja Eventowa 
LA CULTURA
Organizator między innymi eventów sportowych, tanecznych, wyjazdów integracyjnych, obozów tanecznych. Oprócz tego prowadzą naukę tańca dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Opracowaliśmy autorski program o nazwie Akademia Wróbelka Elemelka dla najmłodszych, prowadzimy zajęcia takie jak Hip Hop(dzieci i młodzież), Taniec Towarzyski (dzieci i młodzież), Salsa & Fitness (solo dla Pań), Salsa i Bachata(w parach dla dorosłych).
 CZAS DZIECI CZAS DZIECI

CzasDzieci.pl to portal informacyjno – rozrywkowy, dla rodziców dzieci w wieku 0-14 lat. Głównym celem serwisu jest informowanie jak i gdzie wartościowo spędzać wolny czas z dziećmi w największych polskich miastach. Zamieszczane informacje dotyczą wydarzeń kulturalnych (repertuary kin, teatrów itp.), edukacyjnych (oferty muzeów, centrów kultury), rozrywkowych, komercyjnych.

 PANCERNIK Stowarzyszenie
Paramilitarne
PANCERNIK
 
 Cube Fence QubeFence
Producent ogrodzeń 

QubeFence to nowa jakość na polskim rynku ogrodzeń dla domu i przemysłu.

 dla młodych Fundacja
DLA MŁODYCH 
Współautor lub partner wielu przedsięwzięć: "Akademik młody przedsiębiorca", „Regionalne Biuro Wsparcia", "Szkoła nie tylko dla dzieci", "Sztuka drogą do demokracji", "Mikołaj zostaje w Sosnowcu", "Kraina Świetlików" i wiele innych również w ramach animacji społecznej (ALPS 3 edycje).
 Zaglebie FM  Zagłębie FM

Jak sama nazwa wskazuje radio regionalne Zagłębia Dąbrowskiego i na tym skupiamy naszą największą uwagę. Tylko u nas usłyszycie i dowiecie się o wszystkich ważnych wydarzeniach mających miejsce w naszym regionie, poznacie jego ciekawą i bogatą historię oraz rzesze świetnych ludzi, dla których Zagłębie stało się małą ojczyzną. Poznacie tajniki zagłębiowskiej kuchni, gwary, muzyki i sztuki. Zagłębie FM to rodzina, która tworzą wyjątkowi ludzie pełni pasji, wiedzy i pozytywnej energii, a to wszystko przekazywać Wam będą w swoich autorskich audycjach.

Naszym priorytetem jest tworzenie radia wspólnie z słuchaczami, chcemy, żeby to oni brali czynny udział przy tworzeniu naszego programu. Będziemy Was pytać, słuchać, rozmawiać, dyskutować i brać do serca wszystkie Wasze opinie . Zagłębie FM to Wasze radio! Jesteśmy jedynym i wyjątkowym radiem online - nasza wyjątkowość polega na pełnej ramówce programowej, którą będziecie mogli usłyszeć klikając przycisk znajdujący się powyżej. Większa część audycji, którą dla Was przygotowujemy będzie emitowana na żywo z naszego radiowego studia. W ramówce znajdziecie między innymi programy informacyjne, sportowe, muzyczne, publicystyczne, kulturalne i prawne, a codzienne poranki z naszą wesołą załogą na pewno nastroją Was pozytywnie na dalszą część dnia
     
     

Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO)Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO)Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO)Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO)