Nawigacja
Logowanie
Nazwa uytkownika

HasoNie moesz si zalogowa?
Popro o nowe haso
Aktualnie online
» Goci online: 1

» Uytkownikw online: 0

» cznie uytkownikw: 4
» Najnowszy uytkownik: niziur97
Newsletter
Aby mc otrzymywa e-maile z ZAGŁĘBIOWSKIE WOPR musisz si zarejestrowa.

Testy desek pneumatycznych
  • Drukuj
  • 27 gru 2015
  • 1147 czyta
Ratownicy sosnowieckiego oddziału WOPR w przeciwieństwie do świątecznego karpia mieli możliwość pływania na basenie. W programie spalanie kalorii i co najważniejsze testowanie nowego sprzętu jakim są deski pneumatyczne. Testy były przeprowadzone jako zabawa; ratownicy mogli zepsuć deski celem wykrycia jakichkolwiek wad. Jest to sprzęt prototypowy zaprojektowany w oddziale, a wykonany w zaprzyjaźnionej firmie i przekazany do testowania. Do testów i oceny zaprosiliśmy Krzysztofa Wesołowskiego z Polskiego Towarzystwa Sportów Ekstremalnych.

testy 

Targi Wiatr i Woda
Targi Wiatr i Woda

W dniach 10-13 marca 2016 roku w Warszawie odbędą się największe w tej części EuropyTargi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. 

Już po raz dwudziesty ósmy na targach spotykają się przedstawiciele branży oraz miłośnicy sportów wodnych i rekreacji z Polski i z zagranicy. 

Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski, motorowodny i do nurkowania podziwiać będziemy w Centrum Targowym przy ulicy Marsa w Warszawie.


SNOWSAIL 2016

Uwaga ratownicy WOPR Sosnowiec. Jak co roku, w pierwszy weekend marca w Świeradowie Zdroju jest impreza SNOWSAIL - Mistrzostwa Polski Motorowodniaków i Żeglarzy w narciarstwie i snowboardingu. 

Kto jeździ na nartach lub pomyka na deseczce, zapraszamy do Świeradowa na SNOWSAIL 2016 na 4 edycję Mistrzostw - jako naszą ekipę do startu w Mistrzostwach.

W roku 2015 nasz przedstawiciel - Wojtek Osiński zgarnął wiele medalowych miejsc.
Zapraszamy kontakt Aleksander Osiński - 604627047


Access denied for user 'wopr'@'localhost' (using password: NO)Access denied for user 'wopr'@'localhost' (using password: NO)